Zespół

Tworzymy zgrany i komptenentny zespół ekspercki

Zespół

Tworzymy zgrany i komptenentny zespół ciekawych osobowości i świetnych specjalisów o szerokich kompetencjach i zdolnościach
separator

Adwokat & partner zarządzający

Wybitny specjalista z zakresu prawa i procesu karnego oraz doradztwa prawnego w sytuacjach kryzysowych. Z powodzeniem prowadzi również skomplikowane spory cywilne, gospodarcze i medyczne.

Arbiter Sądu Polubownego przy Prokuratorii Rzeczpospolitej.

W naszym zespole jest postacią wiodącą, cieszącą się zaufaniem i atencją klientów oraz rozpoznawalną w organach wymiaru sprawiedliwości.

Wielokrotnie wyróżniany przez Dziennik Gazetę Prawną w kategorii najbardziej wpływowego i kompetentego prawnika w Polsce.

Ma angielskie poczucie humoru.

e: m.krolikowski@krolikowski-legal.pl
mob. (+48) 730 115 511

Aplikant radcowski & associate

Zdolny cywilista, prowadzi praktykę z prawa cywilnego, gospodarczego, restrukturyzacyjnego oraz ochrony dóbr osobistych. Cieszy się niezwykłym zaufaniem naszych klientów, na które zasłużył kompetencją i zaangażowaniem.

W naszym zespole wyróżnia się prostolinijnością i uczciwością, które przekładają się na prawdziwą troskę o sprawy klientów.

e: m.mickiewicz@krolikowski-legal.pl
mob. (+48) 609 538 300

Aplikant adwokacki & associate

Specjalizuje się w prawie i postępowaniu karnym, a także prawie medycznym.

Jest dobrą duszą naszej kancelarii, troszczy się o warunki naszej pracy i o nas, co okazuje z równym zaangażowaniem naszym klientom.

e: l.strycharczyk@krolikowski-legal.pl
mob. (+48) 511 319 378

Aplikant adwokacki & associate

Koncentruje się nad sprawami z zakresu prawa i procesu karnego, choć także z powodzeniem prowadzi sprawy cywilne oraz egzekucyjne.

Pozornie delikatna, w rzeczywistości twardy i wymagający przeciwnik procesowy.

e: p.satowska@krolikowski-legal.pl
mob. (+48) 664 703 227

Aplikant adwokacki & associate

Prowadzi sprawy z zakresu kontroli skarbowej i prawa karnego, choć nie unika zagadnień z zakresu prawa administracyjnego i cywilnego.

W naszym zespole wyróżnia się wnikliwością i zaangażowaniem, jest niezwykle pomocny.

e: a.gorski@krolikowski-legal.pl
mob. (+48) 792 892 457

Aplikant adwokacki & associate

W kancelarii prowadzi głównie skomplikowane sprawy sądowe, przede wszystkim z zakresu prawa cywilnego, oraz egzekucyjne. Doświadczenie zdobywał w trakcie pięcioletniej praktyki w kancelarii Rechtsanwalta. Jest wnikliwym analitykiem, dobrze diagnozującym potrzeby klientów i możliwości ich zaspokojenia.

W naszym zespole cenimy go zwłaszcza za gotowość do wzajemnego wsparcia, serdeczność i delikatność.

e: l.swiatek@krolikowski-legal.pl
mob. (+48) 504 763 762

separator

Partnerzy

Kiedy sprawa naszych klientów wymaga zaangażowania większego zespołu oraz wykorzystania specjalistycznych kompetencji spoza głównego zakresu naszego działania pracujemy razem z naszymi partnerami

logo ibbc

Współpraca konsorcyjna