Dlaczego my?

Nasze atuty sprawiają, że warto jest nam powierzyć swoją sprawę

Dlaczego my?

Nasze atuty sprawiają, że warto jest nam powierzyć swoją sprawę
separator

Poznaj nasze atuty

Kompetencja i autorytet

Nasz zespół został zbudowany wokół wiodących autorytetów w środowisku prawniczym, posiadających uznanie i szacunek oraz legitymujących się stopniami naukowymi. W każdej chwili możemy skutecznie przeprowadzić konsultację z uznanymi autorytetami naukowymi w większości specjalizacji prawnych. Cieszymy się dobrą opinią w środowisku wymiaru sprawiedliwości oraz administracji publicznej. Dzięki temu pracujemy wnikliwiej i skuteczniej niż większość prawników dostępnych na rynku.

Doświadczenie

Posiadamy wszechstronne i wieloletnie doświadczenie w świadczeniu najtrudniejszego doradztwa prawnego w sytuacjach kryzysowych o ogólnopaństwowym wymiarze, świadczonych centralnym organom państwa, takim jak Marszałek Sejmu, Prezes Rady Ministrów, Minister Sprawiedliwości oraz Szef Kancelarii Sejmu, które wykorzystujemy w prowadzeniu spraw naszych klientów. Pozwala nam to z profesjonalnym spokojem i precyzją reagować na trudności, jakie spotykają naszych klientów.

Zrozumienie

Jesteśmy przekonani, że dobre doradztwo prawne wynika ze zrozumienia rzeczywistych potrzeb i celów osoby, która powierza nam swoją sprawę. Podejmujemy wysiłek, by pojąć specyfikę biznesu naszych klientów oraz wesprzeć ich naszym oglądem otoczenia prawnego, w którym funkcjonują.

f

Elastyczność

Jesteśmy cenieni za elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań dla naszych klientów, zdolność dopasowania warunków współpracy do indywidualnych potrzeb i możliwości, oferując dla klientów dedykowane i optymalne finansowo usługi prawne. Prowadzimy sprawy w różnych konfiguracjach: działalność osobista w niewielkim zespole, wyspecjalizowane zespoły powoływane wraz z naszymi partnerami w zakresie szerokiego wsparcia pozycji procesowej, określania ryzyka otoczenia biznesowego oraz spraw wymagających wielowątkowych kompetencji prawniczych.